Aga
Hope of my future
wtorek, 2 października 2012
poniedziałek, 1 października 2012
Z dziecięcej kosmetyczki : Oliwka Bambino
Dziś przedstawię wam mój nr. 1 do pielęgnacji ciała , a mianowicie znaną chyba wszystkim oliwkę . Producent zapewnia nas , iż jest to szczególnie łagodny specyfik do codziennej troski o naszą skórę . Zawiera olej roślinny z dodatkiem NNKT (witaminą F) .A jak jest w praktyce ?
Serdecznie polecam i zapraszam do komentowania.
Aga.
wtorek, 31 lipca 2012
Bestseller - na ustach wszystkich , mowa oczywiście o balsamie do ust Tisane.
Zapewnienia producenta : Balsam wygładza,nawilża,odżywia,regeneruje szorstkie,spierzchnięte usta.Chroni przed niekorzystnym działaniem mrozu,wiatru,słońca,deszczu.
Moja opinia :W 100% zgadzam się z zapewnieniami producenta . Balsam ten wspaniale nawilża (szczególnie zimą , gdy nasze usta potrzebują dodatkowego wsparcia).Po otwarciu zgrabnego słoiczka , oczom naszym ukazuje się ciemnożółta maź , o kształcie piłki i zapachu ziół. Ja posiadam wersję w słoiczku , jakoś nie mogłam się zdecydować na sztyft (choć wiem , iż jest to o wiele wygodniejsze ) .Co więcej cudo to wyleczyło mój odwieczny problem-powracające zajady .
Aga
Subskrybuj:
Posty (Atom)