wtorek, 2 października 2012

Playlist

  

           


  





 Zachęcam do komentowania i obserwowania 
                            Aga        

poniedziałek, 1 października 2012

Z dziecięcej kosmetyczki : Oliwka Bambino

    

  Dziś przedstawię wam mój nr. 1 do pielęgnacji ciała , a mianowicie znaną chyba wszystkim oliwkę . Producent zapewnia nas , iż jest to szczególnie łagodny specyfik do codziennej troski o naszą skórę . Zawiera olej roślinny z dodatkiem NNKT (witaminą F) .A jak jest w praktyce ? 


Jest wprost boska .! Tak nawilżonej , sprężystej skóry jak po tej oliwce nie miałabym  po zastosowaniu   kilkunastu balsamów na raz . Efekty jej działania widać  jeszcze przez długi okres. Jest wydajna, stosuję ją codziennie po kąpieli od miesiąca  ( duża kropla wystarczy na pokrycie całego ciała) , a do tego posiada poręczne opakowanie W przyszłości mam zamiar spróbować wielce polecaną oliwkę HIPP , lecz na razie ta mi wystarcza . 


Serdecznie polecam i zapraszam do komentowania.
 Aga.

Prague in my obiektive

                  









Pozdrawiam
   Aga .