Aga
wtorek, 2 października 2012
poniedziałek, 1 października 2012
Z dziecięcej kosmetyczki : Oliwka Bambino
Dziś przedstawię wam mój nr. 1 do pielęgnacji ciała , a mianowicie znaną chyba wszystkim oliwkę . Producent zapewnia nas , iż jest to szczególnie łagodny specyfik do codziennej troski o naszą skórę . Zawiera olej roślinny z dodatkiem NNKT (witaminą F) .A jak jest w praktyce ?
Serdecznie polecam i zapraszam do komentowania.
Aga.
Subskrybuj:
Posty (Atom)