Dziś przedstawię wam mój nr. 1 do pielęgnacji ciała , a mianowicie znaną chyba wszystkim oliwkę . Producent zapewnia nas , iż jest to szczególnie łagodny specyfik do codziennej troski o naszą skórę . Zawiera olej roślinny z dodatkiem NNKT (witaminą F) .A jak jest w praktyce ?
Jest wprost boska .! Tak nawilżonej , sprężystej skóry jak po tej oliwce nie miałabym po zastosowaniu kilkunastu balsamów na raz . Efekty jej działania widać jeszcze przez długi okres. Jest wydajna, stosuję ją codziennie po kąpieli od miesiąca ( duża kropla wystarczy na pokrycie całego ciała) , a do tego posiada poręczne opakowanie W przyszłości mam zamiar spróbować wielce polecaną oliwkę HIPP , lecz na razie ta mi wystarcza .
Serdecznie polecam i zapraszam do komentowania.
Aga.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz