wtorek, 31 lipca 2012

Bestseller - na ustach wszystkich , mowa oczywiście o balsamie do ust Tisane.





Zapewnienia producenta :  Balsam wygładza,nawilża,odżywia,regeneruje szorstkie,spierzchnięte usta.Chroni przed niekorzystnym działaniem mrozu,wiatru,słońca,deszczu.

Moja opinia :W 100% zgadzam się z zapewnieniami producenta . Balsam ten wspaniale nawilża (szczególnie zimą , gdy nasze usta potrzebują dodatkowego wsparcia).Po otwarciu zgrabnego słoiczka , oczom naszym ukazuje się ciemnożółta maź , o kształcie piłki i zapachu  ziół. Ja posiadam wersję  w słoiczku , jakoś nie mogłam się zdecydować na sztyft (choć wiem , iż jest to o wiele wygodniejsze ) .Co więcej cudo to wyleczyło mój odwieczny problem-powracające zajady .
  Aga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz